MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11834057
*
nr 1183 4057
Stolar
5 st. Verkstads-AB, Lindqvist, Motala, 1950-tal, stålrör med klädsel i galon
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 19:42:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 13:21:48
1
100 kr
3/5 03:15:34
2
200 kr
4/5 06:03:22
3
Vinnande bud
5/5 00:02:24
4
350 kr
5/5 00:02:24
3
400 kr (Budbetjänt)
5/5 00:03:57
4
450 kr
5/5 00:03:57
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar lindqvist motala stol stolar verkstads-ab
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:14
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:21
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1183 4057
Stolar
5 st. Verkstads-AB, Lindqvist, Motala, 1950-tal, stålrör med klädsel i galon
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/5 13:21:48 | 1 | 100 kr |
3/5 03:15:34 | 2 | 200 kr |
4/5 06:03:22 | 3 | Vinnande bud |
5/5 00:02:24 | 4 | 350 kr |
5/5 00:02:24 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
5/5 00:03:57 | 4 | 450 kr |
5/5 00:03:57 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
21 maj
Retro
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremÃ¥l med fokus pÃ¥ 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar lindqvist motala stol stolar verkstads-ab
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:14 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:54 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:03 -
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:21